Deníky obyčejních lídí 1.díl

24. 03. 2012 | † 25. 04. 2012 | kód autora: x7F

První povídky se budou jmenovat "Deníky obyčejných lidí".Každý díl bude o někom a o něčem jiném.

Osudové setkání.

Ahoj, jmenuji se Thomas a žiji v málem městečku v Anglii se svojí rodinou sestrou Daisy a matkou Clare a otcem Davidem.Věříte v osud já v něj nevěřil od jedné chvilky.

Byl deštivý den jako posledních několik dní.Zrovna vycházím ze školu a slyším jak bubnují kapky do padájcí na střechu.Déšť zesiloval a zesiloval, z jemného deštíku se stal nehorázný slejvák.Jediná moje záchrana byla že se schovám pod stříšku žlutého krámku.Z krámu zrovna vyšla krásna dívka z dlouhýma hnědýma vlasama které jí vlály od větru.Začala na mně mluvit ale já jí nevnímal, asi říkala něco o vtom dešti.V tu chvíli mi to bylo jedno.Přestalo pršet, ani jsem se toho nevšiml že ta překrásná dívka odešla.

Druhý den ve škole nám učitel dějepisu vyprávěl o králi Artušovi.Nenapadalo mě ho poslouchat, i když mi to vůbec nešlo.Myslel jsem na tu krásku z krámu.

Doma se nudím tak skouším seznamku, jo je to hloupost ale co jiného dělat.Po založení učtu mi hned napíše nějáka holka jménem Amanda.Psalo se s ní tak krásně že jsem úplně zapomněl na tu krásku.Hned si sní dohodím schůzku.

přijdu do malebné cukrárny která zářila barvami.Amanda tam dávno seděla tak si sednu k ní.Začneme si vyprávět, ale bylo to úplně jiné než na internetu.Amandu napadl nápad, ať zítra vezmu kámoše že taky nějaký také vezme.

Ano už vás to napadlo jedna z jejich kámaradek byla ona jmenovala se Clare.Nejdřív bylo naprosté ticho.Naštěstí se to zlepšilo.S parku šel slyšet jenom samí smích.Nakonec jsme tam zůstali jenom já a Clara.Z Cláre teďˇchodíme furt ven.

Jednoho dne se jí určitě zeptám jestli by se mnou nechodila, zatím zustname přáteli....

Povídka může obsahovat chyby.

 

Martyn


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.