Deníky obyčejných lídí 3.díl

30. 03. 2012 | † 25. 04. 2012 | kód autora: x7F

Ahoj, mám tu další díl Deníky obyčejných lidí.Tentokrát to bude o přátelství mezi psem a člověkem.Omlouvám se že jsem dlouho nenapsal a že jsem říkal že bude 3.díl o ničem jiném.Nějak jsem byl línej ho dopsat, ale neboj se někdy ho jsem dám.. :)

 

Nezapomenu

Ahoj jmenuji se Jaroslav a je mi 15 let, když my bylo osm let.

Mýval jsem obyčejné starosti jako každý normální kluk.Ani jsem se nevšimnul že se naši hádali.Po roce to vedlo k rozvodu.Furt se o mně hádaly na konec se mě ujala matka.Nikdy nebývala vůbec doma, tak mi koupila psa.V hlavě se mi honilo několik možný jmen.Napadlo mě jméno Max.
S Max chodil všude se mnou bohužel nesměl do školy. Miloval jsem venčení furt jenom samý hrátky s míčem, ale v našem městě bylo několik sígru.Už je slyším jak přicházejí zdálky.Nevěděl jsem co mám dělat.Začala na mě řvát ať stojím, zůstal jsem stát jako socha.Nejdřív mi začali na dávat, potom do mě strkat.Max poznal, že se něco děje, tak na ně zaútočil.Začali křičet ?Uklidni si toho čokla?Max začali štěkat kousat.Na konec utekli, ale Max měl něco s packou, tak jsem běžel na veterinu.Měl několik týdnu packu v divné sádře.Naštěstí po roce nešlo vůbec nic poznat že s ní něco měl.
Max si s toho odnesli trauma takže věřil jenom mě.Ostatních se bál.
V neděli si s ním hážu v parku s míčem.Sranda byla až do toho okamžiku.
Max spatřil nějaký kluky pře silnici a myslel si že to jsou ty kluci co nás tenkrát napadli.Chtěl se postavit s vému strachu rozběhl se a v běhli pod auto.Hnedka jsem se rozeběhl.Slyším jen kňučení
a viděl jsem kaluž krve.Byl to strašný pocit, takový pocit bych nepřál zažít.Řidič toho auta vzal psa a odjel s nim k zvěrolékaři.
Po hodině čekáni k nám přišel veterinář, já si utírám slzy z tváře a povídal:"Váš pes to přežil.Teď leží na kapačkách za hodinu se na něj můžete kouknout, ale auto mu přejelo zadní nohu tu jsme museli amputovat."
V tu chvíli mi proběhl mráz po zádech.
Naštěstí jsme si na to zvykli.

Na ten den nikdy nezapomenu....

 

Martyn

Povídka nebo text může obsahovat chyby...


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky literatura

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.